TaskCentre Microsoft Exchange Tool Pack – Wydanie 3.0

BPA Platform/TaskCentre Microsoft Exchange Tool Pack – Wydanie 3.0

Orbis Software Polska ma przyjemność poinformować o wydaniu najnowszej wersji pakietu narzędzi integrujących Microsoft Exchange. Pakiet, zapewnia dodatkowe funkcje integracji aplikacji biznesowych z Microsoft Exchange jak również rozszerza istniejące wsparcie dla Kalendarza, Kontaktów i Zadań obejmujących wiadomości dotyczące indywidualnego konta poczty.

Ta wersja pakietu narzędzi wspiera:

  • Tworzenie i wysyłanie wiadomości ze skrzynki pocztowej danej osoby (w tym wysyłanie załączników i ustawienie opcji głosowania)
  • Odpowiedzi i przekazywanie wiadomości do wybranych adresatów
  • Aktualizację treści w ramach istniejącej wiadomości
  • Możliwości wyszukiwania w celu pobrania informacji z wybranej wiadomości lub powrotu do wybranych wiadomości na podstawie określonych kryteriów (w tym wyszukiwania z określonego katalogu)

Planowane jest dalsze wzmocnienie tego pakietu narzędzi w celu włączenia nowego agenta Microsoft Exchange Event Agent, który będzie pobierał wydarzenia z Exchange Server i udostępniał je BPA Platform/TaskCentre.

Aby pobrać pakiet narzędzi BPA Platform/TaskCentre Microsoft Exchange i związane z informacjami o wersji, proszę kliknąć na poniższy link:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oprogramowania BPA Platform/TaskCentre, prosimy o kontakt na adres wsparcie@orbis-software.pl lub bezpośrednio u swojego opiekuna.

Leave a Comment