Połącz sklep Wellcommerce z Sage Symfonia/Forte/ERP X3

Połącz sklep Wellcommerce z Sage Symfonia/Forte/ERP X3

Za pomocą BPA Platform/TaskCentre®, w prosty sposób skutecznie dostarczamy przedsiębiorstwom różnej wielkości, sprawdzoną przez ponad 5000+ Klientów, platformę dla integracji wymiany danych metodą przeciągnij-upuść sklepu internetowego WellCommerce z praktycznie dowolnym systemem informatycznym.

Integracja sklepu internetowego WellCommerce z Sage ERP X3/Forte/Symfonia w wersji Standard zawiera połączenie Sage ERP X3/Forte/Symfonia w jednej lokalizacji, z jednym magazynem z jednym sklepem internetowym WellCommerce, w zakresie:

  • automatycznej synchronizacji towarów oraz stanów magazynowych z Sage ERP X3/Forte/Symfonia do WellCommerce. W tym procesie automatycznie pobieramy wszystkie towary, dla których zmieniły się stany magazynowe oraz aktualizujemy je bezpośrednio w WellCommerce. W tym miejscu również synchronizowane są nowe towary.
  • automatyczna wymiana zamówień z WellCommerce do Sage ERP X3/Forte/Symfonia. Pobieramy wszystkie nieprzetransferowane zamówienia z WellCommerce i tworzymy automatycznie odpowiednie dokumenty w Sage ERP X3/Forte/Symfonia.
  • automatyczna synchronizacja zarejestrowanych Kontrahentów z WellCommerce do Sage ERP X3/Forte/Symfonia. Każdy dodany kontrahent w WellCommerce dodawany jest do kartoteki w Sage ERP X3/Forte/Symfonia.

Powyżej opisana integracja sklepu internetowego z Sage ERP X3/Forte/Symfonia wsparta jest nadzorem BPA Platform/TaskCentre® nad poprawną realizacją wymiany danych za pomocą mechanizmów, takich jak:

  • wszystkie problemy podczas realizacji procesów raportowane są automatycznie do wskazanego administrator lub Użytkownika Kluczowego
  • wyniki realizacji procesów dostarczane są wybranym odbiorcom w postaci raportów

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment