Komunikacja przez SMS z każdego systemu

Komunikacja przez SMS z każdego systemu. Dwukierunkowo.

Czy szukasz sprawdzonego na rynku rozwiązania do automatyzacji tworzenia i dystrybucji informacji poprzez wiadomości SMS?

A może już dziś używasz rozwiązań do komunikacji przez SMS, ale potrzebujesz efektywnej kosztowo aplikacji, która szybko i skutecznie zintegruje komunikację SMS z istniejącymi w Twojej firmie systemami: ERP, CRM, e-commerce, B2B czy obszarami dziedzinowymi Twojego biznesu: obsługa Klienta, pomoc techniczna, kontroling, gospodarka magazynowa, sprzedaż, realizacja zamówień i dostawa lub inne stosowanie do Twojej branży?

BPA Platform/TaskCentre® i jego proste w użyciu narzędzia, umożliwiają organizacjom dowolnej wielkości, zautomatyzować tworzenie i dystrybucję , spersonalizowanych wiadomości SMS do pracowników, dostawców, klientów i potencjalnych klientów. Komunikacja przez SMS = typowe przykłady zastosowania to:

  • Automatyczne tworzenie i dystrybucja wiadomości SMS do Klienta na każdym etapie obsługi zamówienia
  • Automatyczne tworzenie i dystrybucję wiadomości SMS z działu marketingu, gdy Klient nie nabył produktów lub usług w ostatnim czasie („x” tygodni/miesięcy)
  • Automatyczne powiadamianie wiadomością SMS o zbliżającym się terminie zakończenia umowy lub przedłużeniu subskrypcji
  • Automatyczne zarządzanie komunikacją z Klientem poprzez SMS, wprost z systemów ERP, CRM. Np. obniżka cen sprzedaży, preferencyjne warunki zakupu.
  • Automatyczne powiadomienie przez SMS o umówionych wizytach, z możliwością potwierdzenie przez Klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment