Logo SellSmart

Integracja sklepu internetowego z Subiekt GT. SellSmart.

Za pomocą BPA Platform/TaskCentre®, w prosty sposób skutecznie dostarczamy przedsiębiorstwom różnej wielkości, sprawdzoną przez ponad 5000+ Klientów, gotową platformę dla integracji wymiany danych między różnymi systemami oraz automatyzację procesów biznesowych, realizowane prostą metodą przeciągnij-upuść, przy pomocy gotowych narzędzi.

Integracja sklepu internetowego SellSmart z Subiekt GT W wersji Standard zawiera integrację Subiekt GT w jednej lokalizacji, z jednym magazynem z jednym e-sklepem SellSmart, w zakresie następujących obiektów biznesowych:

  • automatyczne przesyłanie towarów oraz stanów magazynowych z Subiekt GT do e-sklepu SellSmart. W tym procesie automatycznie pobieramy wszystkie towary, dla których zmieniły się stany magazynowe, jak również nowe towary i aktualizujemy je bezpośrednio po stronie SellSmart.
  • automatyczna wymiana zamówień z SellSmart do Subiekt GT. Pobierane zostają wszystkie powstałe zamówienia z platformy e-commerce SellSmart i tworzymy automatycznie odpowiednie dokumenty po stronie Subiekt GT.
  • automatyczne przesyłanie danych zarejestrowanych Kontrahentów z SellSmart do Subiekt GT. Każdy nowy kontrahent zarejestrowany w SellSmart dodawany jest automatycznie do kartoteki w Subiekt GT.

Powyżej opisana integracja sklepu internetowego SellSmart z Subiekt GT wsparta jest dodatkowo nadzorem BPA Platform/TaskCentre® nad poprawną realizacją wymiany danych za pomocą mechanizmów, takich jak:

  • śledzenie i reagowanie na wystąpienia krytyczne podczas realizacji procesów. System automatycznie raportuje do wskazanego administratora lub Użytkownika Kluczowego.
  • wyniki realizacji procesów dostarczane są wybranym odbiorcom w postaci zestawień i raportów

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment