Integracja Magento SAP Business One

Integracja Magento SAP Business One. To łatwe.

W pewnym momencie rozwoju Twojej firmy, zaczynasz przyglądać się rozwiązaniom e-commerce, które dają pełną kontrolę we wdrażaniu specyficznych (własnych) rozwiązań biznesowych.

Takim momentem może być uruchomienie sprzedaży międzynarodowej, uruchomienie platformy B2B (ang. Business To Business), zupełnie odmienny pomysł na dostarczanie produktów i usług dla Twoich Klientów lub po prostu wzrost liczby oferowanych produktów oraz napływająca liczba zamówień.

Gdy sięgniesz po Magento, które oferuje elastyczne, skalowalne rozwiązania e-commerce, i posiadasz SAP Business One, warto aby Twoim równoważnym celem stała się integracja Magento SAP Business One.

Platforma Magento umożliwia kontrolowanie zawartości, funkcjonalności i wyglądu Twojego sklepu internetowego. Zasób możliwości dostosowania Magento do Twoich potrzeb jest spory, jak i późniejsze możliwości wprowadzania zmian w realizacji procesów biznesowych, obsługi Twoich Klientów.

Przy pomocy narzędzia BPA Platform/TaskCentre, zobaczysz, że integracja Magento SAP Business One może być łatwa i dużo mniej kosztowna niż tradycyjne programowanie.

Integracja Magento SAP Business One. Automatycznie.

Aby wyeliminować kosztowny i podatny na błędy proces wielokrotnego wprowadzania danych przez pracowników, kosztowne zmiany w obsłudze Klientów, wydłużony proces obsługi Klientów, możesz skorzystać z naszego 16 letniego doświadczenia i szybko uzyskać stabilny, skalowalny mechanizm integracyjny = BPA Platform/TaskCentre.

Integracja Magento SAP Business One, przykładowe realizowane automatycznie procesy:

  • Zautomatyzowana synchronizacja zamówień z Magento do SAP Business One, ze statusami płatności, uwagami, danymi adresowymi Klienta i dostawy
  • Zautomatyzowana synchronizacja statusów zamówienia między Magento a SAP Business One
  • Zautomatyzowany proces dodawania nowych produktów wraz z kategoriami, cechami i atrybutami, z SAP Business One do Magento
  • Zautomatyzowany proces synchronizacji danych Kontrahentów między Magento a SAP Business One
  • Zautomatyzowana wymiana danych warunków cenowych między SAP Business One a Magento
  • Automatyczna synchronizacja informacji o stanach magazynowych między SAP Business One a Magento.
  • Obsługa wielu magazynów, lokalizacji i podmiotów gospodarczych
  • Zautomatyzowany proces realizacji zamówień do dostawców, z autoryzacją zamówień przez osoby odpowiedzialne, z możliwością priorytetyzacji dostawców
  • Zautomatyzowania synchronizacja danych między SAP Business One, Magento i innymi wykorzystywanymi przez Ciebie systemami informatycznymi
  • Zautomatyzowania innych powiązanych procesów biznesowych w Twojej firmie

Zobacz jak BPA Platform/TaskCentre sprawia, że integracja Magento SAP Business One jest skuteczna i łatwa we wdrożeniu. Multimedia w języku angielskim.

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment