Integracja HubSpot z dowolnym CRM. Leady prosto do Twojego CRM

Integracja HubSpot z dowolnym CRM. Leady prosto do Twojego CRM

Zobacz jak łatwo możesz automatycznie przesłać Twoje potencjalne kontakty ze strony internetowej i przekształcić je w leady prosto do Twojego CRM (ang. Customer Relationship Management).

Łatwa i skuteczna integracja HubSpot z dowolnym CRM? Tak, możliwe. BPA Platform/TaskCentre® integruje rozwiązanie HubSpot z Twoim systemem do zarządzania relacjami z Klientem CRM, w zakresie synchronizacji danych i poprawy wydajności działań w marketingu.

Oprogramowanie HubSpot all-in-one marketing, oferuje przedsiębiorstwom jedną platformę dla prowadzenia i analizy działań marketingowych. Jednak korzystając z tej platformy nadal potrzebujesz ludzi, aby ręcznie aktualizować dane kontaktowe, leady i dane klienta pomiędzy systemami biznesowymi. Taki proces wymaga czasu, jest podatny na błędy i może być kosztowny.

Integracja HubSpot z dowolnym CRM automatyzuje przepływ danych między HubSpot i systemu CRM. W skrócie = BPA Platform/TaskCentre® usuwa kosztowne elementy administracji z działań marketingowych.

Skuteczne i łatwe w konfiguracji możliwości integracyjne BPA Platform/TaskCentre® z HubSpot, umożliwiają organizacjom automatyczną wymianę danych:

  • przeniesienie statystyk kampanii z HubSpot do aplikacji CRM (maili, kliknięć)
  • automatyczna synchronizacja danych kontaktowych Klientów potencjalnych (prospects) między HubSpot i Twoją aplikacją CRM
  • automatyczna synchronizacja danych kontaktowych Klientów między HubSpot i Twoją aplikacją CRM
  • automatyczne mechanizmy zbierania zawartości z innych platform, blogów i publikacja na swoim blogu HubSpot
  • automatyczna aktualizacja listy wypisanych subskrybentów (unsubscribes email) z HubSpot w Twoim systemie CRM

Widoczne natychmiast korzyści z bezpośredniej integracji HubSpot z Twoim rozwiązaniem CRM:

  • eliminacja czasochłonnego dwukierunkowego wprowadzania danych
  • eliminacja ryzyka wysyłania nieodpowiednich komunikatów do listy kontaktów, której zmienił się status po stronie jednej z aplikacji, np. w CRM, ale nie w Twoim systemie HubSpot
  • wzrost wydajności pracowników

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment