Co mówią o TaskCentre® Klienci…

Co mówią o BPA Platform/TaskCentre® Klienci…

Najcenniejsze i najbardziej obrazowe zawsze jest to, co powiedzą nasi Klienci. Poniżej kilka słów od firm, które codziennie korzystają z BPA Platform/TaskCentre®.

„BPA Platform/TaskCentre bez wątpienia okazał się natychmiastowym zwrotem inwestycji
i uważamy, że jest idealnym uzupełnieniem dla naszych baz danych”

Jamie Hughes, Dyrektor Zarządzający Pace Telecom

„Jest to najlepsze oprogramowanie jakie kiedykolwiek używałem – jest to tak jakby mieć dodatkową osobę w rogu biura, stale sprawdzającą dane – wykonującą pracę, którą dotychczas musieliśmy robić ręcznie!”

Jonathan Hinchcliffe, IT Manager w CB Imports

„BPA Platform/TaskCentre zasadniczo jest wirtualnym pracownikiem, oszczędza nam czas,
pieniądze i w dalszym ciągu jest doskonałą inwestycją.”

Tom Dalton, Manager Generalny w Payson

„BPA Platform/TaskCentre jest kluczową dla nas aplikacją. Automatyzuje nam wiele procesów, w tym wysyłanie do naszych klientów potwierdzeń zamówienia
i powiadomień dotyczących wysyłki, ze szczegółowymi informacjami, aby móc śledzić przesyłki. Nasi klienci otrzymują również za pomocą BPA Platform/TaskCentre, szczegóły dotyczące stanu naszego magazynu. Ponadto, program rozprowadza informacje wewnątrz firmy, w tym szczegółowe informacje dotyczące zaległych zamówień oraz setek powiadomień i raportów, aby nasze zespoły były na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszej konkurencji”

Jonathan Richards, IT Manager w Ralawise

„W trakcie stresującego dla nas okresu podczas, gdy łączyliśmy dwie firmy, proces wdrożenie BPA Platform/TaskCentre był całkowicie bezbolesny. Oprogramowanie łatwo zintegrowano z istniejącymi bazami danych i dodatkowo program zaoszczędził nam czas na transfer danych pomiędzy systemami obu łączących się spółek.”

Peter Bromley, Manager ds. Produktów oraz Zamówień w MINX Ltd

„Ostrzeżenia i raporty automatycznie generowane przez BPA Platform/TaskCentre oszczędzają nam wiele czasu i zmniejszają liczbę błędnych decyzji – korzyści były widoczne w Bostik od momentu wdrożenia oprogramowania.”

Wendy Hill, IT Manager w Bostik

„Dzięki wykorzystaniu BPA Platform/TaskCentre w Tidyco, znacznie zwiększyła się wydajność i efektywność firmy. BPA Platform/TaskCentre w zasadzie zamienił wszystkie informacje jakie posiadała nasza infrastruktura IT w wydajne, zautomatyzowane procesy biznesowe, które na bieżąco dostarczają istotne informacje. W rezultacie pracownicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na nasze systemy. BPA Platform/TaskCentre spowodował, że nasze systemy pracują dla nas samodzielnie
i inteligentnie”.

James Tidy, Dyrektor Tidyco

„Aktualnie używamy Orbis BPA Platform/TaskCentre do automatyzacji procesu dystrybucji wszystkich istotnych informacji w naszej firmie poprzez e-mail. Otrzymujemy ponad 300 emaili dziennie, informujących nas absolutnie
o wszystkim, od prawidłowego załadowania naszych pojazdów dostawczych, utrzymywania odpowiedniego poziomu zysków, aż po dystrybucję raportów, zamówień, marży i wszelkich innych wiadomości, które wymagają natychmiastowej reakcji dyrektorów i zarządców”

Michael Bourne, Dyrektor IT w SEL Imperial

„BPA Platform/TaskCentre jest bardzo skutecznym i niezwykle cennym dodatkiem do systemów, które używamy do zarządzania naszymi finansami, magazynem, dystrybucją, sprzedażą i marketingiem. Nasze obecne systemy przechowują wszystkie informacje niezbędne do efektywnego prowadzenia naszego biznesu, natomiast BPA Platform/TaskCentre stanowi fundament, oparty o „tworzenie zdarzeń”, który zapewnia tym informacjom istotny potencjał.”

Gary Moorhouse, IT Manager w Gaskells plc

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment