7milowy i Orbis Sofware Partnerami

7milowy i Orbis Sofware Partnerami

7milowy z Grupy BCC rozwija ofertę SAP Business One dla sektora MŚP. Spółka nawiązała współpracę z Orbis Software, producentem platformy BPA Platform/TaskCentre. Rozwiązanie jest wykorzystywane podczas integracji SAP Business One z platformami e-commerce.

Orbis Software Polska jest wyłącznym dystrybutorem platformy BPA Platform/TaskCentre w Polsce. Rozwiązanie umożliwia automatyzację procesów biznesowych przedsiębiorstwa m.in. poprzez funkcje workflow, integracyjne, advanced business alerts, web content publishing. 7milowy wykorzystuje BPA Platform/TaskCentre podczas projektów wdrożeniowych SAP Business One. Rozwiązanie umożliwia integracją systemu SAP z platformami e-commerce, systemami B2B oraz innymi rozwiązaniami IT w przedsiębiorstwie.

„Dziś biznes nie może się obejść bez technologii. Nawet małe przedsiębiorstwa wykorzystują równolegle od kilku do kilkunastu rozwiązań IT – systemów ERP, platform e-commerce, systemów B2B dla klientów i dostawców, aplikacji mobilnych. Integracja narzędzi IT, często pochodzących od różnych producentów, jest więc dla naszych klientów wyzwaniem” – mówi Krzysztof Baj, Menedżer ds. projektów SAP w 7milowy. „W ramach projektów SAP coraz częściej zajmujemy się integracją ERP ze sklepami internetowymi czy portalami B2B. BPA Platform/TaskCentre jako platforma integracyjna okazał się rozwiązaniem z najwyższej półki i zdecydowaliśmy się na stałą współpracę. Rozwiązanie wykorzystaliśmy już z sukcesem przy kilku projektach SAP Business One”.

”Od początku działalności w Polsce szukamy zaangażowanych Partnerów, którzy są liderami w swoich branżach. Z 7milowym szybko osiągnęliśmy efekt synergii we wspólnie realizowanych projektach. Dla klientów z branży ecommerce połączenie możliwości BPA Platform/TaskCentre i SAP Business One to kluczowa wartość – proces handlowy, od zamówienia do płatności, jest obsługiwany automatycznie i w pełni zintegrowany z repozytorium danych jakim jest system ERP” – mówi Wojciech Adamowski, Prezes Zarządu w Orbis Software Polska.

7milowy to firma konsultingowa, która specjalizuje się w realizacji projektów SAP. Świadczy pełen zakres usług SAP – począwszy od wdrożeń systemu, po jego serwis i rozwój. Koncentruje się na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski i w ich zagranicznych oddziałach. 7milowy jest jedyną firmą wdrożeniową w Polsce, która posiada w ofercie oba rozwiązania SAP dla rynku MŚP: SAP ERP (SAP SPRINT ERP) i SAP Business One. Spółka jest częścią Grupy BCC, która posiada największe doświadczenie we wdrażaniu SAP w Polsce. Więcej informacji: www.7milowy.pl

„7milowy i Orbis Sofware Partnerami” link do artykułu.

Leave a Comment